• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33
Op de algemene ledenvergadering van 28 mei zijn twee nieuwe bestuursleden benoemd: Mark Kwakman en Ruud de Jong. Mark Kwakman neemt per 1 januari de rol van secretaris op zich, en Ruud de Jong die van penningmeester. Verder heeft oud-voorzitter Theo Grootjen afgesproken begin 2023, op de eerstvolgende algemene ledenvergadering, het stokje over te nemen van de huidige voorzitter die dan statutair aftreedt.
Op dit moment bestaat het bestuur dus uit vijf leden, het minimum volgens de statuten. Gelukkig hebben we inmiddels nog twee adspirant-bestuursleden gevonden, die hopenlijk op de algemene ledenvergadering van 14 januari 2023 zullen aantreden.
Ton Zuethof uit Warnsveld treed toe als algemeen bestuurslid, en gaat zich inzetten bij het organiseren van de volgende Schokkerdag. Laurens Klappe uit Rotterdam wordt vice-voorzitter, met het oogmerk zodra het bestuur op volle sterkte is Theo Grootjen op te volgen als voorzitter.
Daarmee is weliswaar het minimale aantal bestuursleden volgens de statuten bereikt. Maar het liefst hebben we nog twee bestuursleden er bij.
Wie o wie komt ons bestuur versterken?

CookiesAccept

Deze website maakt gebruik van cookies.

Leer meer

Ik begrijp het!
Cookiewet: regels en richtlijnen
Websites moeten bezoekers informeren als zij cookies willen plaatsen. De bezoeker moet daarvoor toestemming geven. Dat geldt alleen voor cookies die surfgedrag bijhouden.

De regels voor cookies staan in de Telecommunicatiewet.

Functionele cookies uitgezonderd
Websites hebben geen toestemming nodig voor cookies die nodig zijn om een dienst of webshop te laten functioneren. Dit zijn bijvoorbeeld bestanden die bijhouden wat er in een winkelwagentje zit.

Versoepeling voor analytische cookies
Op dit moment moeten websites ook voor analytische cookies toestemming vragen. De minister van Economische Zaken wil het verplicht vragen van toestemming voor analytische cookies afschaffen.

Websites gebruiken analytische cookies om bezoekersaantallen bij te houden. Ze hebben nauwelijks gevolgen voor de privacy. Wel zorgen ze vaak voor ongewenste pop-ups waarin om toestemming wordt gevraagd.

Door de geplande versoepeling hoeft een website alleen om toestemming te vragen als dit ook echt nodig is om de privacy te beschermen. Dat kan ook bij analytische cookies in sommige gevallen nodig zijn. Bijvoorbeeld als de verzamelde statistische gegevens ook worden gebruikt voor het opbouwen van bezoekersprofielen.

Tracking cookies: altijd toestemming vereist
Bij het plaatsen van zogenaamde ‘tracking cookies’ moet een website de bezoeker altijd informeren en toestemming vragen. Tracking cookies worden gebruikt om individueel surfgedrag bij te houden en om profielen op te stellen. Dat heeft grotere gevolgen voor de bescherming van privacy. Naast de Telecomwet is ook de Wet bescherming persoonsgegevens op deze cookies van toepassing.