• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
Henk van Heerde als rondleider in museum Schokland
Ook dit najaar worden er rondleidingen binnen het museum Schokland gehouden, elke zondag om 14 uur. Reserveren is niet nodig, tenzij u met een hele groep komt, bijvoorbeeld op een ander tijdstip. Zeven enthousiaste vrijwilligers doen hiervoor om beurten dienst. Ze zijn vorig jaar voor deze taak grondig opgeleid.
 
Behalve een rondgang langs de bijzondere museumobjecten leidt de gids u ook over het buitenterrein van het museum en betrekt nadrukkelijk het landschap van het omringend werelderfgoed Schokland bij het verhaal. Hierdoor ziet u de vele historische elementen die de geschiedenis van Schokland zo uniek maakt.
 
De rondleiding start elke zondag om 14.00 uur, duurt ongeveer een uur en is gratis voor elke museumbezoeker (met een toegangsbewijs).