• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
Ben jij ook een nieuwsgierig aagje? Kom dan kijken en doen in Museum Schokland! Met de expeditiekit volg je samen met je ouders of juist lekker alleen een geheim spoor en kun je de verborgen geschiedenis van Werelderfgoed Schokland zelf ontdekken en ervaren. Een plattegrond en 9 doe-bladen leiden je naar verschillende ‘hot-spots’ op het museumterrein van de Middelbuurt. Ter plekke doe je kennis op door met een verrekijker te turen in de verte, grondmonsters te nemen of een voorwerp nauwkeurig te bekijken. Vervolgens kun je van elk doe-blad een eigen kunstwerk maken in het ‘Schokkeratelier’. De historische IJslopersschuur is speciaal hiervoor ingericht en vrij toegankelijk. Hier kun je naar hartenlust tekenen, knippen en plakken en je eigen kunstige creaties maken. Of duik in een mooi boek met spannende verhalen over de mensen die hier vroeger woonden. 
 
Aansluitend kan de Archeoroute over Schokland worden gelopen, die vertrekt vanaf Museum Schokland of de Gesteentetuin in het Schokkerbos.
Voorlopig heb jij nog geen tijd om naar huis te gaan!
 
Expeditiekit Schokland is een vast onderdeel van het museum, dus niet aan een bepaalde dag of tijd gebonden (alleen aan de openingstijden).
De expeditiekit is verkrijgbaar bij de museumbalie en geschikt voor basisschoolkinderen vanaf 7 jaar.
Expeditiekosten per kind € 1,00
Deze activiteit is ook leuke invulling voor een verjaardag uitje of schoolbezoek. Een glaasje drinken krijg je er in dat geval van Museum Schokland gratis bij.
Reserveren kan via een mailtje of telefonisch.
 
Meer informatie op de website van het museum of bel 0527-760630