• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33
De Almeerse schrijver en dichter Mario Withoud presenteerde een  nieuwe uitgave van zijn boek ‘Van Schokland gekomen’.

Van Schokland gekomen is een roman die gebaseerd is op historische gebeurtenissen. Het is het ook het verhaal van Flevoland en haar gemeentes in de vorm van een familiekroniek die start in 1825 en doorloopt tot maart 2018. Van dit boek is een herziene en uitgebreide versie verschenen als e-book bij Uitgeverij Keytree.
Mede dankzij een bijdrage van provincie Flevoland is het e-boek gratis te downloaden via www.mariowithoud.nl

Mario Withoud (1965) is geboren en getogen in Amsterdam. Op zijn drieëndertigste verhuisde hij naar Almere.
Hij volgde een studie aan de Universiteit van Amsterdam, maar al na een jaar stopte Mario met zijn Studie Nederlandse Taal en Letterkunde. Inmiddels leeft hij al 30 jaar
vrijwel van de pen. Ook op een commerciële manier als copywriter, pr-man en journalist.
Memorabel was het winnen van de publieksprijs bij de Amsterdamse poëzieslag. Verder de benoeming tot officieel Stadsdichter van Almere eind 2008. Opname van enkele van zijn gedichten in drie verzamelbundels. Het uitgegeven worden van zijn boeken Van water tot Flevoland, Van Schokland gekomen en Echt niet echt. In het najaar van 2023 verschijnt Dode dichters dichten niet.

CookiesAccept

Deze website maakt gebruik van cookies.

Leer meer

Ik begrijp het!
Cookiewet: regels en richtlijnen
Websites moeten bezoekers informeren als zij cookies willen plaatsen. De bezoeker moet daarvoor toestemming geven. Dat geldt alleen voor cookies die surfgedrag bijhouden.

De regels voor cookies staan in de Telecommunicatiewet.

Functionele cookies uitgezonderd
Websites hebben geen toestemming nodig voor cookies die nodig zijn om een dienst of webshop te laten functioneren. Dit zijn bijvoorbeeld bestanden die bijhouden wat er in een winkelwagentje zit.

Versoepeling voor analytische cookies
Op dit moment moeten websites ook voor analytische cookies toestemming vragen. De minister van Economische Zaken wil het verplicht vragen van toestemming voor analytische cookies afschaffen.

Websites gebruiken analytische cookies om bezoekersaantallen bij te houden. Ze hebben nauwelijks gevolgen voor de privacy. Wel zorgen ze vaak voor ongewenste pop-ups waarin om toestemming wordt gevraagd.

Door de geplande versoepeling hoeft een website alleen om toestemming te vragen als dit ook echt nodig is om de privacy te beschermen. Dat kan ook bij analytische cookies in sommige gevallen nodig zijn. Bijvoorbeeld als de verzamelde statistische gegevens ook worden gebruikt voor het opbouwen van bezoekersprofielen.

Tracking cookies: altijd toestemming vereist
Bij het plaatsen van zogenaamde ‘tracking cookies’ moet een website de bezoeker altijd informeren en toestemming vragen. Tracking cookies worden gebruikt om individueel surfgedrag bij te houden en om profielen op te stellen. Dat heeft grotere gevolgen voor de bescherming van privacy. Naast de Telecomwet is ook de Wet bescherming persoonsgegevens op deze cookies van toepassing.