• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33

Zaterdag 9 september vond de Schokkerdag plaats. Er waren honderd leden en partners afgekomen op de uitnodiging van het nieuwe bestuur. We werden in Harderwijk verwelkomd aan boord van de ‘Jacqueline’ van Veluwemeer Cruises met koffie en zochten snel een mooie plek aan dek, maar in de schaduw want de zon was al fel. Na een introductie van de vicevoorzitter Laurens Klappe sprak de wethouder ons toe en wenste ons een goede vaart. Het ‘ruime sop’ werd gekozen en na een aangename vaart onder een strakblauwe hemel bereikten we Spakenburg. Aan boord hadden we al geluncht, met wel een halve haring erbij, dus we konden er tegen. Het was gezellig druk in Spakenburg, niet alleen aan de historische haven.


De terugtocht werd aanvaard, en na enige tijd opgeluisterd met zang door een nieuw Schokker koortje. De teksten waren verspreid en er werd volop meegezongen. We lagen inmiddels in de sluis bij Nijkerk, en… we bleven er liggen omdat de sluisdeuren achter ons niet meer dicht wilden. Een monteur werd gebeld… maar na uren lagen we er nog. Een gecharterde bus bracht de helft van de gasten naar Harderwijk, maar kwam niet meer terug. Uiteindelijk bracht een snelle boot van de KNRM, die ook ‘vast’ zat, tien chauffeurs naar hun auto en konden die zo hun passagiers op de boot verlossen. Een hele ervaring.


Volgend jaar is de Schokkerdag op een afwijkende datum: 19 oktober, in het Zuiderzeemuseum te Enkhuizen.

 
 
 

CookiesAccept

Deze website maakt gebruik van cookies...

Leer meer

Ik begrijp het!
Lees het onderstaand zorgvuldig door!!

Cookiewet: regels en richtlijnen

Websites moeten bezoekers informeren als zij cookies willen plaatsen. De bezoeker moet daarvoor toestemming geven. Dat geldt alleen voor cookies die surfgedrag bijhouden.

De regels voor cookies staan in de Telecommunicatiewet.

Functionele cookies uitgezonderd
Websites hebben geen toestemming nodig voor cookies die nodig zijn om een dienst of webshop te laten functioneren. Dit zijn bijvoorbeeld bestanden die bijhouden wat er in een winkelwagentje zit.

Versoepeling voor analytische cookies
Op dit moment moeten websites ook voor analytische cookies toestemming vragen. De minister van Economische Zaken wil het verplicht vragen van toestemming voor analytische cookies afschaffen.

Websites gebruiken analytische cookies om bezoekersaantallen bij te houden. Ze hebben nauwelijks gevolgen voor de privacy. Wel zorgen ze vaak voor ongewenste pop-ups waarin om toestemming wordt gevraagd.

Door de geplande versoepeling hoeft een website alleen om toestemming te vragen als dit ook echt nodig is om de privacy te beschermen. Dat kan ook bij analytische cookies in sommige gevallen nodig zijn. Bijvoorbeeld als de verzamelde statistische gegevens ook worden gebruikt voor het opbouwen van bezoekersprofielen.

Tracking cookies: altijd toestemming vereist
Bij het plaatsen van zogenaamde ‘tracking cookies’ moet een website de bezoeker altijd informeren en toestemming vragen. Tracking cookies worden gebruikt om individueel surfgedrag bij te houden en om profielen op te stellen. Dat heeft grotere gevolgen voor de bescherming van privacy. Naast de Telecomwet is ook de Wet bescherming persoonsgegevens op deze cookies van toepassing.