• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33
Hierin de eerste 'Van de voorzitter' van Henk van Heerde, die het stokje van Theo Grootjen overnam.
Bruno Klappe en Wim Veer hebben opnieuw een aantal interessante historische artikelen gevonden en geschreven. Van Roelof Tienkamp, uit 1983 is Op Schokland konden ze de kaarsen niet kopen voor de Oudejaarsavonddienst , van Mariap van Urk het gedicht Het domineetje van Urk uit 1930. Wim Veer beschrijft in Zuiderzee-eiland? het vaak vergeten eiland Wieringen. Bruno Klappe vond een aantal interessante Oude advertenties (1) en uit Het Volk van 12-7-1941 vindt u het artikel Een eiland dat gestorven is van Piter Terpstra.
In de rubriek fotogalerij beschrijft Bruno Klappe het 'koninklijk' leven van Cornelis Grootjen (1888-1975). Tot slot Schoklands dapperen waarin de herdenking wordt beschreven van de nobele daad van enkele Schokkers, die drie schipbreukelingen redden (zie ook SE77!).

Verder in dit nummer de Notulen van de algemene ledenvergadering 2015, het verslag van de Schokkerdag 2015 - Urk - Lemmer - Urk .
Als voorbereiding op ons digitale 'smoelenboek' vindt u ook de nieuwe bestuursleden: Even voorstellen: Bert van Emmerloot en Even voorstellen: Wim Konter.
We kijken vooruit naar de Nieuwjaarsbijeenkomst: 16 januari 2016 - op de derde zaterdag (in plaats van de tweede, zoals gebruikelijk!). Zet de juiste datum in uw agenda!!
Tenslotte de veranderingen in het ledenbestand en een overzicht van Schokland en de Schokkervereniging in de media.

 

CookiesAccept

Deze website maakt gebruik van cookies...

Leer meer

Ik begrijp het!
Lees het onderstaand zorgvuldig door!!

Cookiewet: regels en richtlijnen

Websites moeten bezoekers informeren als zij cookies willen plaatsen. De bezoeker moet daarvoor toestemming geven. Dat geldt alleen voor cookies die surfgedrag bijhouden.

De regels voor cookies staan in de Telecommunicatiewet.

Functionele cookies uitgezonderd
Websites hebben geen toestemming nodig voor cookies die nodig zijn om een dienst of webshop te laten functioneren. Dit zijn bijvoorbeeld bestanden die bijhouden wat er in een winkelwagentje zit.

Versoepeling voor analytische cookies
Op dit moment moeten websites ook voor analytische cookies toestemming vragen. De minister van Economische Zaken wil het verplicht vragen van toestemming voor analytische cookies afschaffen.

Websites gebruiken analytische cookies om bezoekersaantallen bij te houden. Ze hebben nauwelijks gevolgen voor de privacy. Wel zorgen ze vaak voor ongewenste pop-ups waarin om toestemming wordt gevraagd.

Door de geplande versoepeling hoeft een website alleen om toestemming te vragen als dit ook echt nodig is om de privacy te beschermen. Dat kan ook bij analytische cookies in sommige gevallen nodig zijn. Bijvoorbeeld als de verzamelde statistische gegevens ook worden gebruikt voor het opbouwen van bezoekersprofielen.

Tracking cookies: altijd toestemming vereist
Bij het plaatsen van zogenaamde ‘tracking cookies’ moet een website de bezoeker altijd informeren en toestemming vragen. Tracking cookies worden gebruikt om individueel surfgedrag bij te houden en om profielen op te stellen. Dat heeft grotere gevolgen voor de bescherming van privacy. Naast de Telecomwet is ook de Wet bescherming persoonsgegevens op deze cookies van toepassing.