• Slideheader0
 • Slideheader1
 • Slideheader10
 • Slideheader11
 • Slideheader12
 • Slideheader13
 • Slideheader14
 • Slideheader15
 • Slideheader16
 • Slideheader17
 • Slideheader18
 • Slideheader19
 • Slideheader2
 • Slideheader20
 • Slideheader21
 • Slideheader22
 • Slideheader23
 • Slideheader24
 • Slideheader25
 • Slideheader26
 • Slideheader27
 • Slideheader28
 • Slideheader29
 • Slideheader3
 • Slideheader30
 • Slideheader31
 • Slideheader4
 • Slideheader5
 • Slideheader6
 • Slideheader7
 • Slideheader8
 • Slideheader9
 • Slideheader32
 • Slideheader33
Bruno Klappe en Wim Veer hebben opnieuw een aantal interessante historische artikelen geschreven. Het eerste gaat over Keesie Sul en de veldwachter (1939). Verder een artikel over Ansjovis, een klein visje met een grote staat van dienst. Een vondst op internet leidde tot het artikel Une femme de l'îlot de Schokland (1855), over een schilderij in een museum in Zuid-Frankrijk.

Frank Rijckaert  schreef over de  Mogelijke verwantschap tussen “Ouwe Boertje” Klappe en koning Willem III, het artikel Kwartierstaten van Schokker nazaten en maakte als voorbeeld de Kwartierstaat van Bruno Klappe (1951-). Bruno zelf schreef er een korte toelichting bij.

In de fotogalerij Schokker nazaat 
Evert Ouderling (1894-1918).
Bruno Klappe behandelt opnieuw enkele Oude advertenties (3) met wetenswaardige zaken.


Verder in dit nummer de uitnodiging voor de Schokkerdag 2016: 3 september met een beschrijving van de boottocht en de aanlegplaats. Een oproep van de penningmeester voor het betalen van de contributie met duidelijke vermeldingen zodat het geen zoekplaatje wordt, en de veranderingen in het ledenbestand.
Van de secretaris het 
Jaarverslag 2015, en van de voorzitter een kort verslag van een bijeenkomst over de toekomst van Schokland: de Veldacademie.

CookiesAccept

Deze website maakt gebruik van cookies...

Leer meer

Ik begrijp het!
Lees het onderstaand zorgvuldig door!!

Cookiewet: regels en richtlijnen

Websites moeten bezoekers informeren als zij cookies willen plaatsen. De bezoeker moet daarvoor toestemming geven. Dat geldt alleen voor cookies die surfgedrag bijhouden.

De regels voor cookies staan in de Telecommunicatiewet.

Functionele cookies uitgezonderd
Websites hebben geen toestemming nodig voor cookies die nodig zijn om een dienst of webshop te laten functioneren. Dit zijn bijvoorbeeld bestanden die bijhouden wat er in een winkelwagentje zit.

Versoepeling voor analytische cookies
Op dit moment moeten websites ook voor analytische cookies toestemming vragen. De minister van Economische Zaken wil het verplicht vragen van toestemming voor analytische cookies afschaffen.

Websites gebruiken analytische cookies om bezoekersaantallen bij te houden. Ze hebben nauwelijks gevolgen voor de privacy. Wel zorgen ze vaak voor ongewenste pop-ups waarin om toestemming wordt gevraagd.

Door de geplande versoepeling hoeft een website alleen om toestemming te vragen als dit ook echt nodig is om de privacy te beschermen. Dat kan ook bij analytische cookies in sommige gevallen nodig zijn. Bijvoorbeeld als de verzamelde statistische gegevens ook worden gebruikt voor het opbouwen van bezoekersprofielen.

Tracking cookies: altijd toestemming vereist
Bij het plaatsen van zogenaamde ‘tracking cookies’ moet een website de bezoeker altijd informeren en toestemming vragen. Tracking cookies worden gebruikt om individueel surfgedrag bij te houden en om profielen op te stellen. Dat heeft grotere gevolgen voor de bescherming van privacy. Naast de Telecomwet is ook de Wet bescherming persoonsgegevens op deze cookies van toepassing.